100 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ
100 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Dekorobi, ev dekorasyon ürünleri ve hobi malzemeleri alanında faaliyet gösteren, hobi sanatları üzerine kurulmuş bir şahıs şirketidir. Merkezi Türkiye’de olan bu şirket başta Almanya, Hollanda ve Belçika olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde ev dekorasyon ürünleri pazarındaki fırsatlardan yararlanmayı ve pazarda artan talebi karşılamayı hedeflemektedir. Dekorobi, müşterilerine makul bir ücret bedeliyle hizmet sunmayı amaçlayan, bununla birlikte hizmet ve tasarımlarını sadece ulusal sınırlar içinde bırakmayıp birçok ülkeye hizmet veren, yatay büyümeyi hedef edinmiş profesyonel bir şirkettir. 

Dekorobi'nin uzun yıllara dayanan deneyimi, vizyona dayalı derin sektör anlayışı ve yüksek iş zekâsı, önümüzdeki yıllarda işini katlanarak büyütmesine yardımcı olacaktır.

Ünlü Yazar Dale Carnegie'nin belirttiği gibi "Düşüncelerimiz bizi biz yapar". Bay Carnegie'nin tüm kitaplarında belirttiği hususlar bu düşünce üzerine bina edilmiş ve çok önemlidir.

Biz de tasarımlarımızda bu düşünceden esinlenmiş ve şirketimizin vizyonunu bu çerçevede oluşturmaya çalışmış ve buna göre « biz olarak » yol almayı hedeflemekteyiz.

softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.